WAK 2015 programma

De Oldenzaalse Week van de Amateurkunst (WAK) wordt dit jaar gehouden van maandag 7 t/m zondag 13 september. Het programma van de WAK is hieronder te vinden, en ook is het programmaboekje als PDF beschikbaar en als JPG’s voor bijv. social media (pagina 1 en pagina 2)!

Filmpje Week van de Amateurkunst 2015:

Bekijk ook het filmpje van de Week van de Amateurkunst door Filmclub Oldenzaal o:

WAK Oldenzaal 2015 Heb jij dit jaar ook meegedaan aan de Week van de Amateurkunst? Kijk dan of je jou vereniging/jou werk in dit filmpje van Filmclub Oldenzaal ziet! Met o.a. o.a. Jeugdcircus Tubantino, O-Art Oldenzaal, Kolmschot: Dans – Theater – Fitness, Oldenzaals Mannenkoor, Triple One Koninklijke Harmonie St. Joseph Wiebe Bloemena, Nippy Noya, Stadstheater De Bond, De Bibliotheek oldenzaal, Historisch Museum Het Paltehuis, Kaliber Kunstenschool Oldenzaal, Hydra Theater, Maph, Atelier MeiMei-Art, Arnold van der Heijden, Hinke Bosch, Fotoclub de Lenskiekers, Schilderclub Gereia, Juan Panyella, Paul van Reine, Kunstige Kippen, Atelier Sasnzo en vele anderen!

Posted by Cultuurmakelaar Oldenzaal on maandag 16 november 2015

Programmaboekjes
De programmaboekjes worden verspreid via de deelnemende organisaties en instellingen en zijn te verkrijgen bij o.a.:

  • VVV-Oldenzaal,
  • Bibliotheek Oldenzaal
  • Stadstheater de Bond
  • Gemeentehuis,
  • Impuls Oldenzaal
  • Horeca aan de Groote Markt
  • Palthehuis
  • de deelnemers

De workshop Ledenwerving op di 1 september is wegens gebrek aan belangstelling helaas komen te vervallen.

PROGRAMMA WEEK VAN DE AMATEURKUNST OLDENZAAL 2015

Gehele week

Expositie amateurkunstenaars Bibliotheek Oldenzaal Ganzenmarkt 11
Expositie Josette Kramer Café tapperij Anno Nu Langestraat 4
Expositie Atelier SASNZO Stadstheater De Bond Molenstraat 25
Open lessen Kaliber Kunstenschool Kaliber Kunstenschool Sparstraat 152
Expositie amateurkunstenaars Kaliber Kunstenschool Sparstraat 152
Expositie amateurkunstenaars Palthe Huis Marktstraat 13
Kunstige Kippen in bibliotheek Bibliotheek Oldenzaal Ganzemarkt 11

 

Maandag 07.09
Tijd Wat Locatie
09:40-11:00 Michgorius Senioren Koor – Open meezing repetitie Michgoriushuis/Impuls, Marktstraat 10-12
13:30-16:30 Truus Nij Bijvank – inloop atelier SWOK gebouw, Jacob Catstraat 2
15:00-16:15
16:00-17:15
Meedoen met Jeugdcircus Tubantino Sporthal de Kolk, Brem 11
15:45-16:45 Theaterles 7+ jaar – Open les Dance Masters Kolmschot, Meijbreestraat 28
19:30-22:00 Truus Nij Bijvank – inloop schildercursus SWOK gebouw, Jacob Catstraat 2
20:00-22:00 Oldenzaals Mannen Koor – open repetitie Café-restaurant Rouwhorst, Ootmarsumsestraat 9
20:00-22:00 The Gentle Singers – open repetitie St. Joseph Harmonie, Haverstraat 9
20:00-22:00 Koor ’Looft den Heer’ – open repetitie Ganzenmarkt 9
20:30-22:00 Triple One – open repetitie  H. Drieeenheidkerk, Kruisstraat 9
 .
Dinsdag 08.09
Tijd Wat Locatie
16:00-17:15 Jeugdcircus Tubantino – Open training beginners Sporthal de Kolk, Brem 11
17:00-17:45 Kidswing (4-6 jaar) – Open les Dance Masters Kolmschot, Meijbreestraat 28
17:30-19:30 Kijk-training Circustheatergroep TwoB Sporthal de Kolk, Brem 11
17:45-18:30 Kids Zumba (6-9 jaar) – Open les  Dance Masters Kolmschot, Meijbreestraat 28
18:00-22:00 Koninklijke harmonie St. Joseph – orkesten Haverstraat 9
18:30-19:30 Latin Solo (volwassenen) – Open les Dance Masters Kolmschot, Meijbreestraat 28
19:30-21:15 Schildercursus Wiebe Bloemena O-art, Jacob Catsstraat 2
19:30-22:00 Inloop schildercursus Truus Nij Bijvank SWOK gebouw, Jacob Catstraat 2
 .
Woensdag 09.09
Tijd Wat Locatie
10:00-11:30 Schilderclub Gereia Wilhelminastraat 150
13:30- 15:30 Workshop portrettekenen (gratis) Palthe Huis, Ganzenmarkt 11
17:30-18:30 Breakdance (8+ jaar) – Open les Dance Masters Kolmschot, Meijbreestraat 28
19:30-21:30 Workshop “Het perfecte verhaal” Bibliotheek Oldenzaal, Ganzenmarkt 11
20:30-22:15 Joliens Theaterhuis – Theaterkamer (volwassenen)  Ter Stege in de achterzaal, Marktstraat 1.
 .
Donderdag 10.09
Tijd Wat Locatie
18:00-19:00 Koninklijke Harmonie St. Joseph – Openbare repetities slagwerkgroep Haverstraat 9
18:45-20:15 Flamenco (volwassenen) – Open les Dance Masters Kolmschot, Meijbreestraat 28
19:00-22:00 Workshop percussie door Bemke Beernink Café Anno Nu, Langestraat 4
19:30-22:00 Workshop percussie door Nippy Noya Haverstraat 9
20:15 LOCAL HEROES (WAK-editie) Shelter Theatercafé De Bond, Molenstraat 25
 .
Vrijdag 11.09
Tijd Wat Locatie
15:00-15:45 Workshop tips and tricks voor Young Perfomers Kaliber Kunstenschool, Sparstraat 152
16:15-18:00 Audities Young Performers Kaliber Kunstenschool, Sparstraat 152
16:00-17:00 Hiphop/Streetdance 7-11 jaar – Open les Dance Masters Kolmschot, Meijbreestraat 28
17:00-18:00 Hiphop/Streetdance 12+ jaar – Open les Dance Masters Kolmschot, Meijbreestraat 28
18:00-20:00 Kijk-training Circustheatergroep TwoB Sporthal de Kolk, Brem 11
 .
Zaterdag 12.09
Tijd Wat Locatie
11:00-16:00 MeiMei-Art – open atelier Honingklaver 2
13:00-15:00 Kaliber Kunstenschool – Open Huis Sparstraat 152
13:00-14:30 Workshop “Kinderatelier” (onderdeel Open Huis Kaliber) Sparstraat 152
20:15 Jan Rot – Jong & Veelbelovend (Open Theater) – gratis entree Stadstheater De Bond, Molenstraat 25
 .
Zondag 13.09
Tijd Wat Locatie
16:00-17:00

Oldenzaals theater/dans/muziekstuk i.s.m. Hydra, Kolmschot, Hydra Theater, Maph

Plechelmus, Sint Plechelmusplein

19:00-20:00

Afsluitende borrel WAK

Café Anno Nu, Langestraat 4

19:00-00:00

Jamsessie in Café Anno Nu

Café Anno Nu, Langestraat 4

 

Programmaboekje WAK

Wervingsflyer theaterproject in Plechelmus met Hydra, dansschool Kolmschot (JPG)

Wervingsflyer theaterproject in Plechelmus met Hydra, dansschool Kolmschot (PDF)

 

WAK – Facebookheader (JPG)

Persbericht Week van de Amateurkunst – algemeen

Persbericht Workshop percussie door Nippy Noya

 

Reacties zijn gesloten.

« Terug naar het nieuwsoverzicht