Infosessie regelingen Provincie Overijssel & PBCF
Back to Events- Event:
- Infosessie regelingen Provincie Overijssel & PBCF
- Start
- 11 maart 2021 19:30
- Einde:
- 11 maart 2021 20:30
- Geupdate:
- 10 februari 2021

Informatiesessie
Daarbij hebben we het over:
.
Interactie
Tijdens deze korte informatiesessie van 1 uur, bespreken we vier verschillende regelingen aan de hand van voorbeelden. Tijdens de informatiesessie is geen chat of Q&A ingepland. Na de tijd krijg je per mail de informatie van de regelingen, en de contactpersonen per mail toegestuurd. Als je na afloop van de sessie vragen hebt, kan je die rechtstreeks stellen bij de juiste personen van de regelingen.
De infosessie wordt opgenomen en is later terug te kijken. Als deelnemer ben je niet in beeld of te horen.
.
Doelgroep
Culturele stichtingen, verenigingen en andere rechtspersonen die een subsidieaanvraag kunnen doen. Maar ook mensen die verbonden zijn aan een culturele club, zoals dirigenten, vrijwilliger coördinatoren, algemeen bestuursleden etc.
.
Aanmelden verplicht
Deze avond is voor alle culturele verenigingen in heel Twente. Voor deelname is aanmelden verplicht i.v.m. het beperkte aantal beschikbare (online) plekken. Daarom raden we je aan om snel aan te melden. Na aanmelden krijg je (een dag tevoren) een linkje naar de bijeenkomst.